صفحه اصلی > خانه 
تقویم

سالنامه آماری تبلیغ و تهذیب
به زودی سالنامه آماری تبلیغ و تهذیب حوزه های علمیه توسط واحد آمار منتشر خواهد شد.
 ١١:٢٦ - پنج شنبه ٢٥ مهر ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

تهیه سالنامه آماری پژوهش سال 1397
سالنامه آماری پژوهش در فصل تابستان 98 توسط واحد آمار دفتر برنامه ریزی و نظارت راهبردی تدوین و منتشر گردید.
 ١٣:٤٦ - يکشنبه ٢١ مهر ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

تهیه سالنامه آماری آموزش سال تحصیلی 97-96
سالنامه آماری آموزش سال تحصیلی 97-96 توسط واحد آمار دفتر برنامه ریزی و نظارت راهبردی در تابستان 98 تدوین و منتشر گردید.
 ١٢:٤٤ - يکشنبه ٢١ مهر ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

تهیه گزارش آماری مبلغین مستفر و هجرت روستاهای بالای 200 خانوار
گزارش آماری مبلغین مستقر و هجرت روستاهای بالای 200 خانوار در فصل بهار 98 توسط واحد آمار دفتر برنامه ریزی و نظارت راهبردی تدوین و منتشر گردید.
 ١١:٤٢ - يکشنبه ٢١ مهر ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

تهیه گزارش آماری تکمیلی از آمار سرشماری سال 95
گزارش آماری تکمیلی از آمار سرشماری سال 95 در فصل بهار 98 توسط واحد آمار دفتر برنامه ریزی و نظارت راهبردی تهیه و منتشر گردید.
 ١١:٢٤ - پنج شنبه ٦ تير ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
اخبار > برای نخستین بار؛ گزارش جامع آماری مبلغین حوزی تدوین شد


  چاپ        ارسال به دوستبرای نخستین بار؛ گزارش جامع آماری مبلغین حوزی تدوین شد

معاون اجرایی مرکز آمار و اطلاعات حوزه های علمیه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه با اعلام این خبر اظهارداشت: این طرح آماری در راستای تسهیل در امر برنامه ریزی مدیران حوزه و ارائه گزارشی جامع به منظور ساماندهی صحیح و کاربردی فعالیت های اجرایی و عملیاتی حوزه های علمیه از سوی مرکز آمار و اطلاعات حوزه های علمیه از یک سال گذشته آغاز گردید.

حجت الاسلام و المسلمین سید روح الله حسینی ادامه داد: با توجه به طرح های مختلف عملیاتی این مرکز برای نخستین بار گزارش آماری مبلغین حوزوی را در دستور کار خود قرار داد و بحمدالله نتایج آن امروزه به ثمر نشسته است.

وی اضافه کرد: طرح جامع آماری شامل اطلاعات کلیه مبلغینی است که حداقل یکبار از یکی از نهادهای تبلیغی برای تبلیغ اعزام شده اند.

معاون اجرایی مرکز آمار و اطلاعات حوزه های علمیه با اشاره به مراحل تهیه و تدوین این گزارش جامع، اظهارداشت: این گزارش جامع پس از نیازسنجی ها و بررسی آمار مورد نیاز مرکز مدیریت حوزه های علمیه و بعد از تهیه طرح، وارد مراحل اجرایی و علمیاتی گردید.

حجت الاسلام حسینی با اشاره  به رایزنی ها و تعاملات انجام شده در خصوص آماده سازی این گزارش جامع گفت: بعد از رایزنی های صورت گرفته با نهادهای مختلف تبلیغی از جمله؛ دفتر تبلیغات اسلامی، سازمان تبلیغات اسلامی، ارتش، سپاه، سازمان اوقاف و امور خیریه، معاونت تبلیغ حوزه، نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه­ها و .... اطلاعات مورد نیاز گردآوری شده و با اطلاعات مختلف موجود در سامانه مرکز آمار و اطلاعات، تطبیق داده شد و گزارش جامعی تهیه گردید.

وی به سرفصل های این گزارش جامع اشاره کرد و گفت: تعداد مبلغینی که در یکی از نهادهای تبلیغی دارای پرونده تبلیغی هستند، درصد سادات مبلغین، درصد مبلغین با سابقه تحصیل در مراکز تخصصی حوزه، درصد مبلغین دارای تدریس در حوزه علمیه قم و شهرستانها، درصد مبلغین دارای مجوز تلبس از حوزه، درصد مبلغین شاغل، وضعیت مسکن ، تاهل و تجرد ،محل تولد مبلغین و... از جمله سرفصل های مورد نظر در این گزارش می باشد.

معاون اجرایی مرکز آمار و اطلاعات حوزه های علمیه تاکید کرد: گزارش اعزام های صورت گرفته به مناطق مختلف در هر یک از نهادهای تبلیغی نیز در دست تهیه است.

حجت الاسلام حسینی  در پایان خاطرنشان کرد: این گزارش جامع به زودی در اختیار مسوولین حوزه قرار خواهد گرفت

.


١٠:٥٠ - چهارشنبه ٨ شهريور ١٣٩١    /    شماره : ٢٧٩٠٩٢    /    تعداد نمایش : ٤٤٦٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 167210
 بازدید امروز : 528
 کل بازدید : 882194
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1